İmtiyaz Sahibi  :  Yazıyoor İnternet Bilişim Hizmetleri A.Ş.
Yayın Yönetmeni   :  Emrah USTA - emrah@yaziyoor.com
Sorumlu Müdür   :  Kenan Güler - kenan@yaziyoor.com
Şef Editör  :  İsmail Emre Karabulut - emre@yaziyoor.com
Editörler  :

 

 Kaya Ersinoğlu - kaya@yaziyoor.com
 Sinem Aslan - sinem@yaziyoor.com
 Pınar Kalleş - pinar@yaziyoor.com
 Ayça Tezele - ayca@yaziyoor.com
 İlker Güneş Ayrık - ilker@yaziyoor.com
 Artuğ Emirli - artug@yaziyoor.com
 Duygu Nur Gencer - duygu@yaziyoor.com



Gece Editörü           : Alp Metin Akar - alp@yaziyoor.com

Hukuk Danışmanı  : Helin Binnaz Tüm - av.helin@yaziyoor.com

Muhasebe               Serdar Kabaş - serdar@yaziyoor.com

Reklam Danışmanı Aykut Ağasever - aykut@yaziyoor.com

Servis Sağlayıcı      Netinternet Bilişim Teknolojileri A.Ş. - bilgi@ni.net.tr

Yazılım                     Yaziyoor İnternet Bilişim Hizmetleri  - bilgi@yaziyoor.com



Yazıyoor İnternet Bilişim Hizmetleri A.Ş.


Adres   : Çalışlar Caddesi Midpoint Rezidans No:58 Beylikdüzü / İSTANBUL
Telefon : 0212 669 46 43
Faks : 0212 669 46 43
E-Posta bilgi@yaziyoor.com



Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2016 Yaziyoor.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. Yaziyoor.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar Yaziyoor.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.


Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Yaziyoor.com. However, sometimes the yaziyoor.com uses third parties to process your information. yaziyoor.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the yaziyoor.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the yaziyoor.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the yaziyoor.com and its services. When you use Yaziyoor.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the yaziyoor.com cookies section of our full Privacy Policy.


YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Firmamıza ait olan www.yaziyoor.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bilgi@yaziyoor.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Giriş yap ! Kaydol