Sinem Yazıyoor Editörü

Zehra’ya Hülya Avşar’dan 4 Hizmetçi

eklendi

Londra’ da okumaya başlayan Zehra için annesi Hülya Avşar’ın yaptığı inceliklere bir yenisi daha eklendi. Londra’da yaşayacağı merkezi konumdaki lüks daireyi de kiralayan Hülya Avşar ayrıca kendi evinden tecrübeli dört hizmetçiyi de kızının yardımına verdi.

University of Westminster’de bu sene okumaya başlayan Zehra 18 yaşına yeni bastı. Üniversiteye başlama hediyesi olarak Hülya Avşar kızına Range Rover marka 500 bin TL değerinde bir cip hediye etmiş, ayrıca kayıt işlemlerinde kızına eşlik etmişti.

Zehra Kimdir?

15 Ocak 1998 tarihinde İstanbul’da doğan Zehra, Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu’nun tek çocuklarıdır. Hüseyin Kaya Çilingiroğlu adında babaları bir olan üvey kardeşe sahiptir. Lise eğitimini bu sene tamamlayan Zehra üniversitede iş yönetimi ve pazarlama üzerine eğitim alacak. 

Sosyal Medya Üzerinden Mesaj Yayımladı!

Daha önce yaptığı açıklamalarda okula alışıncaya kadar annesinin kendisi ile kalacağını söyleyen Zehra Türkiye’de de iç mimarlık okumaya hak kazanmıştı. Hülya Avşar ise sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada kızı ile gurur duyduğunu söyleyip bütün çocukların yollarının açık olması temennisinde bulunmuştu.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol