Sinem Yazıyoor Editörü

Zehra Çilingiroğlu Babasıyla Vedalaştı

eklendi

Üniversite eğitimi için Londra’ya gidecek olan Zehra Çilingiroğlu ile babası akşam yemeği için bir araya geldiler. Geçtiğimiz gün Zorlu alışveriş Merkezi’nde objektife konuşan Kaya Çilingiroğlu, Kızını Londra’ya gitmeden önce son kez görmek istediği için bir araya geldiklerini dile getirdi.

Yolculuk Londra'ya

Girdiği üniversite sınavında çok istediği iç mimarlık bölümünü kazanan Zehra Çilingiroğlu, geçtiğimiz günlerde Londra Universty of Westminster ve King’s College’den aldığı kabul onayı sonrasında İç mimarlık eğitimi için Londra’ya gitme kararı almış ve hazırlıklara başlamıştı. Hatta Annesi Hülya Avşar, kızıyla duyduğu gururu ve Londra’dan gelen kabul talebini sosyal medyada paylaşarak mutluluğunu dile getirmişti. 

Babası da Kızı Kadar Heyecanlı

Üniversite hayatı için Londra’ya gidecek olan kızlarının mutluluğunu paylaşan anne ve baba da tıpkı kızları gibi çok heyecanlı. Kızını son bir kez görme arzusunu dile getiren Kaya Çilingiroğlu, kızının eğitim için yarın uçacağını ve bu nedenle bir araya geldiklerini belirtti. Annesi Hülya Avşar’ın kızıyla birlikte gideceğini ve kendisinin de daha sonra Londra’ya giderek onlara katılacağını sözlerine ekledi. Kızıyla birlikte Hacı Abdullah’ta yedikleri yemekte çok keyifli oldukları gözlendi. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol