Sinem Yazıyoor Editörü

Yolu Genişletmeye Kalkınca Telefon Santrali Ortada Kaldı

eklendi

Sivas ilin de yol genişletme çalışmaları yapıldı. Yapıldı ama bunun sonucunda da telefon santrali ortada kaldı. Bunun üzerine çevrede oturan mahalle sakinleri sürücülere tehdit oluşturacak olan ve kazaya sebep olacak olan bu durumun çözüme kavuşturulmasını istediler. 

Tam Ortada Telefon Santrali

Bu yapılan çalışmalar Sivas ilinin Yüceyurt mahallesin de yapıldı. Selahattin Erorhan caddesi ile Şehit Akgün Sezginer caddesini birbirine bağlayan yolda yapılan genişletme çalışması sonucu bu durum ortaya çıktı. telefon santrali iki caddenin orta yerinde kalmış oldu. Ciddi anlamda sürücüler için tehlike oluşturan bu durum mahalle sakinlerini tedirgin etti. Yüceyurt mahallesi muhtarı olan Cemil Gözen' in dediğine göre yetkililer bu santralin en geç bir ay içinde kalkacağını söylemiş ama bir ay geçtiği halde hala kaldırılmamış. 

Mahalleliler Tedirgin

Mahalle sakinleri de yol artık kullanıma açıldığı için herhangi bir kaza olayı yaşanmadan bu telefon santralinin bir an önce buradan kaldırılmasını istiyorlar. Çünkü mahallenin iletişimi de bu santral aracılığı ile sağlandığı için her hangi bir kaza durumunda mahallenin iletişimi de kesilecek. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol