Sinem Yazıyoor Editörü

Yolcular Yaşlı Adamı Otobüsten Zorla Attı

eklendi

İstanbul Ümraniye'de dün gelişen bir olayda, otobüse binmeye çalışan yaşlı bir adam, yolcular ve şoför tarafından dışarı atıldı. 

71 yaşındaki Şükrü Ayrık evine gidebilmek için her zaman beklediği Çakmak durağında otobüsünü beklemeye başladı. Yaşlı adamın ifadelerine göre, otobüsün geliş yönünde güneş batmak üzereydi. Görüş açısının güneş tarafından engellenmesi nedeniyle yaşlı adam gelen otobüsü fark edemedi. Otobüs durağı geçtiği için, otobüsün yanına gidebilmek için birkaç metre ilerledi. Yaşlı adam ifadesinde, 'El işareti yaptım, arabasına vurmadım. Durdurmak için ne yapmam lazım?' diyerek o anları özetledi.

Şöför ve Yolcular Tarafından Otobüsten İndirildi!

Otobüs durduktan sonra yaşlı adam açılan orta kapıdan otobüse binmeye çalıştı. Ancak bu durum şoförü çok fazla sinirlendirdi ve hemen otobüsü durdurarak yaşlı adamın aşağıya inmesini söyledi. Otobüsten inmek istemeyen Şükrü Ayrık ile şoför arasında bir müddet tartışma yaşandı. Bu esnada şoförler yaşlı adama yardım etmek bir yana, şoföre hak vererek yaşlı adamın otobüsten atılmasını sağladılar. Yaşlı adam şoför ve yolcular tarafından zorla otobüsten atıldı. Kadıköy-Batı Ataşehir hattı otobüsü ise yoluna devam etti.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol