Sinem Yazıyoor Editörü

Yolanthe Cabau'dan Gönülleri Fetheden Hareket

eklendi

Galatasaray'ın Hollandalı futbolcusu Wesley Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau, zaman zaman ilgi çekici haberlerle gündeme düşmektedir. Yolanthe Cabau son olarak Haiti'de bulunan bir yetimhaneyi ziyaret etti ve bu ziyarete ilişkin fotoğrafları da sosyal medya üzerinden tüm takipçileriyle paylaştı.

Yetimhaneyi Ziyaret!

Özellikle Türk taraftarları tarafından 'Yolanthe Yenge' olarak adlandırılan ve birçok taraftarın da gönlünü kazanmayı başaran Yolanthe Cabau, bu hareketi ile de büyük takdir topladı. Haiti'de bulunan yetimhaneyi ziyaret etmesi ve bu ziyaretten bazı fotoğrafları sosyal medyadan paylaşması ile Yolanthe Cabau'ya duyulan sevgi bir kat daha arttı.

Sosyal Medyadan Paylaştı!

Yaptığı paylaşımlarda son derece mutlu olduğu görülen Yolanthe Cabau, bu fotoğrafları kişisel İnstagram hesabı üzerinden paylaştı. Yaptığı paylaşımların altına 'Etrafımın bu güzel çocuklarla çevrili olması ne büyük bir nimet.' notunu düşmeyi de ihmal etmeyen Yolanthe Cabau, birçok taraftardan da destek mesajı aldı. Özellikle paylaşımlara gelen yorumlarda Yolanthe Cabau'ya büyük tebrikler geldi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol