Sinem Yazıyoor Editörü

Yoğun Yağışların Olumsuz Etkisi: Hortum

eklendi

Ülkece zor günler yaşadığımız şu günlerde, sorunlarımıza bir de yoğun yağışlar eklenmiştir. Türkiyeyi etkisi altına alan yağışların sonuçları arasında, sel baskınları, bina çöküntüleri, boğulma tehlikesi geçiren insanların yaşadıklarını saymak yanlış olmaz. Bu sorunların yanına bir yenisi daha eklendi.

İskenderun Körfez Tehlike Altında Kaldı!

Hatay'ın sınırları içerisinde yer alan İskenderun Körfez'de yoğun yağışlardan nasibini almıştır. Sabahın erken saatlerinde, güne yeni başlayan İskenderun halkı büyük bir olayın eşiğinden döndü. Denizin ortasında, yağmurun durmasıyla meydana gelen büyük zararlar verebilecek bir hortum gözlendi. Kameralardaki görüntülere göre, ilk hortum denizde kayboldu fakat, hemen ardından ikinci bir hortum meydana geldi. Karaya çıkmadan denizde yok olan her iki hortumunda, son olacağı sonucuna varamayan halk büyük bir endişe içindedir.

Geçmişte de Büyük Zararları Var!

Ülkemizde genel olarak denize kıyısı olan bölgelerde meydana gelen bu hortumların, geçmişte büyük zararlar verdiği herkes tarafından bilinmektedir. Sonbaharın erken gelmesiyle, bu sorunlarında beraberinde geleceğini düşünen halk, bir felaket meydana gelecek düşüncesiyle evlerinden çıkamamaktadır. Bu konuda yetkililerin aldığı önlemlerin yeterli olup olmadığını zaman gösterecektir.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol