Sinem Yazıyoor Editörü

Yıldız Futbolcuya Benzemek İçin 77 Bin TL Harcadı

eklendi

İngiltere'de yaşayan 19 yaşındaki Jack Jonhson adındaki genç tüm zamanların en yakışıklıları arasında gösterilen yıldız futbolcu David Beckham'a benzemek için bir dizi ameliyat geçirdi. Bu ameliyatlar için 26 bin dolar yani 77 bin TL harcadığını dile getirdi. 

İngiltere'de yayınlanan This Morning adlı sabah programına katılan 19 yaşındaki genç yıldız futbolcuya benzemek için ilerleyen zamanlarda tekrar ameliyat olacağını söyledi.

Daha Çok Para Harcayacak

Jack Jonhson şimdiye kadar geçirdiği operasyonlardan memnun olduğunu dile getirdi. Yüz doldurma işlemi yapıldığını ve bu işlemin başarı ile tamamladığını söyledi. Şuan da yıldız futbolcuya benzemediğini düşünenler olabilir. Ama binlerce dolar harcayan 19 yaşındaki genç bu operasyonlar için daha 39 bin dolar harcamayı düşündüğünü söyledi. 

Bu Para Nereden Geliyor? 

İşin ilginç kısmı ise 19 yaşındaki gencin işsiz olması. Hem işsiz hemde bu kadar maliyetli ameliyatları yaptırdığı da merak konusu oldu. Aldığı yardım paraları ile bu ameliyatları yaptırdığını dile getirdi. Jonhson sadece Beckham'a benzemek istemediğini aynı zamanda onun gibi bir hayat yaşadığını dile getirdi. 


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol