Yaziyoor Yazıyoor Editörü

Yıldırım ve Bahçeli’den Ortak Açıklama

eklendi

Başbakan Binali Yıldırım vee MHP’nin Genel Başkanı olan Devlet Bahçeli, FETÖ'nün başarısız darbe girişimi ile ilgili Çankaya Köşkü'nde bir araya geldiler. Yaklaşık 40 dakika kadar süren görüşmenin ardından iki lider, ortak bir açıklama yaptı. 


Yıldırım ve Bahçeli’den Ortak Açıklama

Başbakan Binali Yıldırım ve MHP’nin Genel Başkanı olan Devlet Bahçeli, FETÖ'nün başarısız darbe girişimi ile ilgili Çankaya Köşkü'nde bir araya geldiler. Yaklaşık 40 dakika kadar süren görüşmenin ardından iki lider, ortak bir açıklama yaptı. 


Başbakan Binali Yıldırım, bundan sonra yapacak iş olduğunu bu işleri de inşallah çok yakın bir zamanda yapacaklarını belirtirken, bundan sonra artık Türkiye'de gerek bölücü terör gerekse darbe girişimlerinin halkın gündemini işgal etmekten çıkarılacağını söyledi.


Binali Yıldırım, burada yapmış olduğu konuşmasında, 15 Temmuz gecesi düzenlenmiş olan Türkiye'nin geleceğine, demokrasisine ve milli iradesine karşı bir darbe kalkışmasının, milletin gösterdiği kararlılığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile iktidarın duruşu ile etkisiz hale getirildiğini vurguladı.


Düzenlenmiş olan darbe ile ilgili sürecin milletçe başarı ile tamamlandığına işaret eden Başbakan Binali Yıldırım, fakat henüz işin bitmediğini de vurguladı.


Asıl bu saatten sonra yapılacak daha fazla iş olduğunu ifade eden Başbakan Binali Yıldırım, milletimizin bunun gibi acıları bir daha yaşamaması, ülkemizin de geleceğinin karartılmaması temennilerinde bulundu.

Düzenlenen başarısız darbe girişiminin ilk anlarından beri MHP Genel Başkanı olan Devlet Bahçeli'nin kendisini telefonla arayıp, bu konuda olabilecek her türlü desteğe hazır oldukları konusunda açıklamalarda bulunduğunu ve Bahçeli'nin destek vermekle yetinmeyip aynı zamanda meydanlarda olacaklarını söylediğini hatırlattı.


Bahçeli ve Yıldırım Ortak Açıklama Yaptılar

Bahçeli ve Yıldırım Ortak Açıklama Yaptılar

Başbakan Yıldırım MHP'nin Yanlarında Olduklarını Söyledi

Başbakan Yıldırım MHP'nin Yanlarında Olduklarını Söyledi

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol