Sinem Yazıyoor Editörü

Yeşim Menendiz Hayaline Kavuştu!

eklendi

Adana'da yaşayan Yeşim Menendiz down sendromlu idi. En büyük hayali evlenmek ve düğününde güzel bir gelinlik giymek idi ve dün de (21 Eylül 2016) bu hayaline kavuştu.

Gelinlik Giyme Hayali Vardı!

Down sendromlu Yeşim Menendiz'in annesi Özgür Menendiz ve babası Mehmet Menendiz engele sahip kızları Yeşim Menendiz'in gelinlik giyme hayali için kollarını sıvadı. Öncelikle bir damat adayı var mı diye etrafa dört göz ile bakındılar fakat damat adayı yoktu ve bu sefer damat aradılar fakat damat da bulamayınca kızının hayalinin suya düşeceğini fark ettiler. Tam o anda baba Mehmet Menendiz'in aklına bir fikir geldi. Damat olmayacaktı, temsili bir düğün gibi olacaktı.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Hüseyin Sözlü de Oradaydı

Çift hemen bir otelde temsili düğün hazırlıklarına başladı. Yeşim Menendiz'e de istediği gelinliği aldılar ve bu temsili düğüne herkesi çağırdılar. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Hüseyin Sözlü de orada idi.

Halay Çektiler

Gelinlik hayaline kavuşan Yeşim Menendiz ve yakınları halay çektiler, eğlendiler. Baba Mehmet Menendiz herkes tarafından bir tebriki hak etti. Güldüler, eğlendiler, halay çektiler ve en önemlisi Yeşim Menendiz'in hayali gerçek oldu.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol