Sinem Yazıyoor Editörü

Whatsapp Kişiye Göre Gizlilik Bilgileri Nasıl Düzenlenir?

eklendi

Türkiye’de ve dünyada çok sık kullanılan bir program olan Whatsapp; kullanıcısına ücretsiz olarak sunmuş olduğu özellikleriyle çok fazla kullanıcı tarafından tercih edilen akıllı telefonlara indirilebilen bir programdır. 

Bu programda son görülme tarihi ve saati, görüntü resmi gibi kişisel detaylar telefon rehberindeki tüm kişiler tarafından görüntülenebilecek özelliktedir. Telefon rehberinizde ekli, fakat herhangi bir kişinin sizin bilgilerinize ulaşsın istemiyorsanız “Whatsapp kişiye göre gizlilik bilgileri nasıl engellenir? “ sorusunun yanıtını arayacaksınız.


Yıllarca üzerinde çalışılan bir uygulama olan Whatsapp, bu soruya da yanıt bularak yeni bir çözüm sundu. Whats Not programı ile geliştirilen uygulamaları kurarak çalıştırın. Daha sonra Next butonu ile ilerleyin. Önünüze çıkacak son ekranda (mavi bir ekran olacak); Skıpp butonuna tıkladığınızda Whatsapp kişi listeniz belirecek. Kişi listenizde sizin özel bilgilerinizi göstermek istemediğiniz kişilerin seçimini yaparak işlemi tamamlayın.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol