Sinem Yazıyoor Editörü

West Ham Taraftarlarından Gökhan Töre'ye Tepki

eklendi

Premier Lig ekiplerinden West Ham United takımının taraftarlarından Gökhan Töre için aşağılayıcı tezahürat yapıldığı bildirildi. Hakaret içeren besteler ile Gökhan Töre'ye gönderme yapan taraftarlar, oyuncunun performansından hoşnut olmadığını gösterdiği bildirildi.

Teknik Direktörün Takımına Gitmişti

Yeni sezon ile birlikte Beşiktaş'tan eski teknik direktörü olan Slaven Biliç'in takımı olan İngiltere Premier Lig takımlarından West Ham'a transfer olan Gökhan Töre'nin taraftarlar ile bir türlü yıldızının barışmadığı açıklandı. Yapılan açıklamada milli futbolcumuz Gökhan Töre'nin uyum sorununu henüz üzerinden henüz atamadığı, bunda İngiltere'deki futbol anlayışının Türkiye'dekinden daha farklı olmasından kaynaklandığı belirtildi. Slaven Biliç, Gökhan Töre'nin yetenekli bir futbolcu olduğunu biraz sabır gösterilmesi gerektiğini bildirdiği açıklandı.

Taraftarlardan Çirkin Beste

Taraftarların Gökhan Töre için "Bizde bir töre var. Gökhan Töre. Anladığınızı hiç sanmıyorum. Çünkü o topu alır ve her zaman s..p batırır" şeklinde beste yaptıkları ve bu beste sonrası Gökhan Töre'nin moralinin oldukça bozulduğu açıklandı. Takım arkadaşlarının Gökhan Töre'ye destek verdiği bildirildi.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol