Sinem Yazıyoor Editörü

Wesley Snijder İstanbul Trafiğinden Bunaldı!

eklendi

Galatasaray'ın dünyaca ünlü Hollandalı futbolcusu Wesley Sneijder, İstanbul trafiğinden sıkılıp evini antrenman tesislerinin bulunduğu Florya'ya taşıma kararı verdi. İstanbul trafiğinin yoğunluğundan şikayetçi olanlar kervanına katılan Wesley Sneijder daha fazla dayanamayarak evini antrenman tesislerinin yakınına taşıma kararı aldı. 

Yoğun günlerde saatlerce trafikte kalarak zaman kaybeden Hollandalı futbolcu, iki seneyi aşkın zamandır yaşadığı evini boşaltıp Florya'ya taşındı. Bu sayede antrenmanlara çok kısa bir zaman içerisinde katılma imkanı yakalayan Sneijder, yeni evine de aynı şekilde zaman kaybı yaşamadan dönüyor.

Yeni Ev Tesislere Yakın!

Trafik yoğunluğunun stres ve büyük bir zaman kaybına neden olduğunu ve bunun büyük bir yorgunluk olarak bünyelerimize yansımasını düşünürsek, yaptığımız işlerdeki performans düşüklüğünü bu şekilde açıklayabiliriz. Yeni evi tesislere daha yakın olan ve artık uzun zamanlarını trafikte geçirmeyecek olan yıldız futbolcunun, bundan sonraki maçlarda göstereceği performans merak konusu olmaya başladı bile.

Trafiğe Maruz Kalmazsa Performans Yükselir!

Özellikle beden gücüne ve kas yapısına bağlı olan futbol oyunu, oyuncularının performansını artırmaya yönelik çalışmalar ile her geçen gün gelişim göstermektedir. Çok büyük miktarda ücretlerin geçerli olduğu futbol piyasası, oyuncuların yüksek performans ve oyun zekasına göre şekillenmektedir. Bir dünya yıldızı olan Wesley Sneijder'in de yoğun trafiğe maruz kalmayacak olması, performans artışı beklentilerini artırıyor.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol