Sinem Yazıyoor Editörü

Volkan Konak Sonunda Patladı

eklendi

Karadeniz müziğinin ve ülkemizin en değerli seslerinden olan Volkan Konak, geçtiğimiz hafta yaptığı Amerika'ya taşınacağı yönündeki açıklamaları ile gündem olmuştu. Vatanseverliği ve muhalif yapısı ile bilinen Volkan Konak, bu açıklamaları sonrasında eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti. Öyle ki vatanseverliği ve muhalif yapısının sorgulanmasına bile varan bu açıklamalara ünlü sanatçının tepkisi çok sert oldu. 

Kendilerine Baksınlar!

Yaptığı açıklamalarından dolayı kendisini eleştirenlerin öncelikler kendilerine bakması gerektiğini söyleyen sanatçı, beni bu konuda eleştiren dürzüler öncelikle kendilerine bakmalı şeklinde bir açıklamada bulundu. Devamında ise bu tercihe saygı duyulması gerektiğini ve çocuklarının eğitimi için alınmış bir karar olduğunu açıklayan Volkan Konak bakalım bu açıklamalarına gelecek eleştirilere ne yanıt verecek. 

Bu Şekilde Gündeme Getirilmek...

Ülkede çok fazla sıkıntı olduğunu ve kendisinin bu şekilde gündeme getirilmesine içerleyen Volkan Konak'ın kararını tekrardan gözden geçirebileceği konuşuluyor. BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol