Sinem Yazıyoor Editörü

Fenerbahçe'nin ve Türk futbolunun yetiştirdiği en büyük kalecilerden olan Volkan Demirel 2012 yılında almış olduğu bir evin hukuki işlerini takip etmek üzere Avukat Hasan Kakşi'ye vekalet vermişti. 

150 bin liralık tazminat

500 bin Euro değerindeki evin alım satımındaki hukuki işlemlerin takibi için vekaleti bulunan Hasan Kakşi, işlemlerin devam ettiği sırada kendisine Noter tasdikli ihbarname ile vekaleti çekmesi konusunda bir belge geldiğini ve Vekaletin Volkan Demirel'in özel Avukatı Fatih Barış Kavlak'a devredilmesin ardından kendilerine tazminat davası açtığını belirtti. Bu davayı açmasının sebebinin ise yürüttüğü hukuki işlemlerin karşılığı olan ücretleri alamaması ve Vekalet'in kendisinden hukuksuz bir biçimde alınması olarak belirten Avukat Hasan Kakşi, 4 yıl süren davanın sonucunda yaklaşık 150 bin liralık bir tazminat kazanmayı hak etti.

Bu dava ile ilgili daha önce açıklama yapan Volkan Demirel'in özel Avukatı Fatih Barış Kavlak ise karşı dava açma haklarının saklı bulunduğunu ve Avukat Hasan Kakşi'nin tazminat talebini haksız bulduklarını dile getirmişti.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol