Sinem Yazıyoor Editörü

Volkan Demirel, Bu Kadar Çok Pozisyon Kaçırdıkları Taktide Feyenord'un Kendilerini Dağıtacağını Söyledi

eklendi

Fenerbahçe'nin deneyimli kalecisi Volkan Demirel, geçtiğimiz günlerde takım arkadaşlarını sert bir şekilde uyardı. Demirel, Feyenord karşılaşmasında kaçıracakları her pozisyon için çok üzüleceklerini ve her bir pozisyonu mumla arayabileceklerini belirtti. Takım arkadaşlarına bu kadar pozisyona girip gol atamazsanız Feyenord bizi dağıtır dedi.

Gol Pozisyonlarını Harcayan Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin tecrübeli kalecisi olan ve aynı zamanda takım kaptanı olan Volkan Demirel, Gaziantepspor karşılaşmasında arkadaşlarının kaçırdıkları pozisyonlarla ilgili olarak arkadaşlarına önemli uyarılarda bulundu. Kadıköy'de oynanan karşılaşmada 22. dakikada Emenike'nin attığı gol ile öne geçen Fenerbahçe 80. dakikada yediği goller oldukça sıkıntıya düşmüştü.

Arkadaşlarını Uyardı!

Volkan Demirel de bu konuyla ilgili olarak takım arkadaşlarını bu hafta içerisinde oynanacak olan Feyenord karşılaşması için uyardı ve yakaladıkları her pozisyonun gol olması gerektiğini belirtti. Deneyimli kaleci aynı zamanda sürekli olarak pozisyonları kaçıran takım arkadaşlarına bu durumun rakibin de cesaretlenmesini sağladığı ve bu şekilde oynamaya devam ettikleri sürece Feyenord ve Osmanlıspor takımlarının kendilerini çok zora sokacağını söyledi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol