Sinem Yazıyoor Editörü

Veron'dan Messi'ye Ağır Sözler

eklendi

Arjantin milli takımı eski futbolcularından Juan Sebastian Veron Messi ile ilgili düşüncelerini açıkladı. Eski efsanevi futbolcu bildiğimiz gibi fanatik bir Estadiantes futbolcusu ve taraftarı. Uzun yıllar bu takımın formasını giydi ve sayısız başarılara imza attı. Veron futbolcu olarak birçok başarı kazanırken her zaman oynadığı takım ile özleşti. 

Messi'yi Öldürmek İstiyorum

Bunun en güzel örneği ise Dünya Kulüpler Şampiyonası final maçında görüldü. Maçı Lionel Messi'nin takımı Barcelona kazanırken Messi'de gol attı. Veron o an Messi'yi öldürmek istediğini açıkladı. Çünkü bu maç Estadiantes tarihi için oldukça önemliydi. 

Onunla Oynamak Çok Büyük Bir Mutluluk

Efsanevi futbolcu tabi ki bu sözleri o anlık kızgınlıkla söylemişti. Ama bu bile bir futbolcunun takımı ile nasıl bütünleştiğini gözler önüne seriyordu. Juan Sebastian Veron açıklamalarında bir başka efsanevi yıldız Diego Armando Maradona'ya da değindi ve Maradona ile birlikte oynamanın çok büyük bir mutluluk olduğunu, onunla aynı takımda oynayan oyuncuların ise sanki gökyüzüne elleri ile dokunuyormuş gibi mutlu olduklarını dile getirdi. Aslında Veron bu açıklamaları ile birlikte dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu kim sorusuna da cevap vermiş oluyordu. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol