Yaziyoor Yazıyoor Editörü

Uzaylılarla Savaşacak Personel Aranıyor !!

eklendi

Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi NASA uzaylılarla savaşmak için personel arayışına geçti. Bu arayış için ilan verdi ve ilanda ücret için 187 bin dolar ödeyeceğini duyurdu.

Gezegen Koruma Memuru

Gezegen Koruma Memuru

Gezegen koruma memuru olarak çalışan Catherine Conley, NASA içerisinde başka bir göreve atandığı için bu pozisyon açıkta kaldı. Şuan gezegen koruma memuru aranıyor. Ücrette oldukça dolgun. Eğer rutin işinizden sıkıldıysanız ve olası bir uzay istilası karşısında ön safhada bulunmak isterseniz bu ilan tam da size göre.


Gezegen Koruma Memuru Ne iş Yapar ? 
Dünya üzerinde sadece NASA ve Avrupa Uzay Ajansı’nda tam zamanlı olarak bulunan bu görev hem Dünya’yı korumayı hem de uzayı korumayı kapsıyor. Bu pozisyonda işe başlayan kişiler, insanların gezegenlere, Ay’a ve uzaydaki diğer obje ve varlıklara zarar vermesini engellemeyi görev edinirken, Dünya üzerinde uzaydan geldiğine inanılan yabancı mikropların yayılması durumunda bunu engellemesi bekleniyor.

NASA, 14 Ağustosa kadar başvuruları kabul edecek. Yapılan değerlendirme sonucu sadece 1 kişi pozisyon için seçilecek. Pozisyonda 3 sene çalışacak. Eğer çalışacak olan kişi isterse ve performansı yeterli görülürse çalışma süresi 2 sene daha uzatılacak.NASA mühendislik,matematik ve fizik mezunlarının ilana başvurabileceğini belirtirken, adayların ABD vatandaşı olmasını istemektedir. Eğer uygun bir aday bulunamazsa bu durumda diğer ülke vatandaşları da ilana başvurabilecekler.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol