Sinem Yazıyoor Editörü

Uşak'ta Maganda Terörü

eklendi

Trafik magandalığının bir yeni örneği de geçtiğimiz gün Uşak'ta yaşandı. İddialara göre polis bir aracı aşırı yüksek sesle müzik dinlediği ve çevreye gürültü kirliliği yarattığı için durdurdu. Ancak polisin tüm uyarılarına rağmen tekrardan gitmek isteyen sürücü, kaçarken bir polis memuruna çarparak yaraladı. Ardından kaçamayacağını anlayan şahıs ise, silahını çıkararak havaya ateş açtı.

Havaya ateş açtıktan sonra hızla olay yerinden kaçan şahıs, her yerde aranıyor. Aracın içinde bulunan diğer üç kişi ise polis tarafından göz altında alındı. Kazada yaralanan polis memurunun ise ciddi bir durumu bulunmamaktadır. Kazayı ufak sıyrıklarla atlatan polis memuru, görevine hemen devam edebildi.

Aşırı Seste Müzik Yüzünden Durdurdu!

Olay saat 16:00 sularında Uşak'ın İslice Mahallesi civarında meydana geldi. Trafik yoğunluğunun önüne geçmek için bölgede çalışan polis memurları, 64 LV 825 plakalı aracı da aşırı yüksek sesle müzik dinlediği için durdurdu. Uyarıya rağmen yoluna devam etmek isteyen sürücü, aracıyla ilerlemeye çalışırken polis memurunun sol bacağına çarptı. Yol çok fazla sıkışık olduğu için kaçamayan sürücü, araçtan inerek kuru sıkı silahıyla havaya ateş açmaya başladı. Polis memurları şahsın yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol