Sinem Yazıyoor Editörü

Ünlüler Dünyasından Çarpıcı Haberler

eklendi

Televizyon dünyasının ünlü isimlerinden olan başarılı haber sunucusu Nazlı Çelik aile dostu olan Tülin Şahin'in eşi Mehmet Özer ile dün akşam saatlerinde Arnavutköy'de bir restorantta akşam yemeği yedi. Bütün gece boyunca oldukça neşeli görülen ikili restorandan ayrılırken gazetecilere poz verip açıklama yapmaktan kaçınmadı. 

Sadece Bir Akşam Yemeği Yedik!

Kameraların kendilerini çektiğini gören Mehmet Özer yemek ile ilgili açıklama yaparak çok sevdiğim arkadaşım, aile dostum Nazlı Çelik ile sadece bir akşam yemeği yedik. Bunda büyütülecek veya yanlış anlaşılacak bir şey yok diyerek konuşmasını tamamladı. Eşi Tülin Şahin hakkında da açıklamalarda bulunan Mehmet Özer eşinin şehir dışında olduğunu, eğer İstanbul'da olsaydı mutlaka bu yemekte kendilerini yalnız bırakmayacağını sözlerine ekledi ve ikili mutlu bir şekilde arabalarına binerek mekandan ayrıldı. 

Yeni Bir Aşk mı Doğuyor?

Magazin dünyasında ise verilen pozlardan dolayı önce yeni bir aşk mı doğuyor açıklamaları yapılsa da gerçek çok geçmeden Mehmet Özer'in açıklamalarından anlaşıldı. Restoranda bunlar yaşanırken şehir dışında olduğu için yemeğe katılamayan Tülin Şahin'in ise bu konu hakkında neler söyleyeceği merak ediliyor. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol