Sinem Yazıyoor Editörü

Ünlü Yıldız İstanbul'da Ağlama Krizine Girdi

eklendi

İstanbul'a gelen ünlü ABD'li yıldız Lindsay Lohan havalimanında yaşadığı ufak bir sorun yaşadı ve gözyaşlarına hakim olamadığı için ağlama krizine girdi.

Artık Hep Gelecek

Bir buçuk yıl öncesinde sokakta kucağın da Kuranı Kerim ile objektiflere yakalanan şarkıcı ve aynı zamanda model olan Lindsay Lohan geçen akşam İstanbul'a geldi. Bir dönem alkol ve uyuşturucu bağımlısı olarak gündemi oldukça meşgul eden yıldız sahibi Ümit Akbulut olan B4L şirketi ile 2 milyon dolar karşılığın da anlaşma yaptı ve artık sürekli olarak İstanbul'a gidip gelecek. 

Yaşadığı problemden sonra otele giderken morali düzelen şarkıcının objektiflere yüzünü kapatması dikkatlerden kaçmadı. Bu olaydan sonra Lohan kendisini beklemekte olan VIP araç ile kalacağı otel olan The Grand Tarabya'ya gitti. 

30 yaşında ki Lohan sosyal medya aracılığı ile İstanbul paylaşımı yapmaya başladı. yatapın içinde çektiği selfie'nin altına yalnız olmak kendini bulmanın en iyi yoludur notu ile instagram' dan paylaştı. İnstagram üzerinden kaldığı otele teşekkür etmeyi de ihmal etmedi. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol