Sinem Yazıyoor Editörü

Ünlü Yeşilçam Oyuncusu Mahmut Hekimoğlu Hastanede

eklendi

Ünlü Yeşilçam oyuncusu Gülen Gözler’in Temel’i Mahmut Hekimoğlu hastaneye kaldırıldı. Nuri Alço’nun yaptığı duyuruda ünlü oyuncu hastanede tedavi altına alındığını belirtti. 

Yoğun Bakımda!

2014 yılında prostat kanseri teşhisi sunulan Mahmut Hekimoğlu rahatsızlandı ve ambulans yardımıyla Kartal Yavuz Sultan Selim Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yoğun bakıma kaldırılan ünlü oyuncunun bilincinin hala gelmediğini ve ailesi ve arkadaşlarının hastanede beklediği haberi alındı. 

Prostat Ameliyatı Geçirmişti!

Daha önce 2014 yılında prostat ameliyatı geçiren 60 yaşındaki oyuncu şuan Nuri Alço’nın verdiği bilgiye göre yoğun bakımda bilinçsiz bir halde olduğunu ve ailesinin beklediği öğrenildi. Mahmut Hekimoğlu bir zamanlar Yeşilçam'ın ünlü isimlerindendi. Adile Naşit, Munir Özkul gibi usta oyuncularla çalışan ünlü oyuncu 80’e yakın dizi ve filmde rol aldı ve 18 tane film ve dizide yapımcılık görevini üstlendi. Halk arasında özellikle Gülen Gözler filmindeki Temel karakteriyle bilinmektedir. Son olarak 2013 yılında çıkarılan Çakma Hayat filminde oynamıştır. Bunun dışında Aile Şerefi, Bodrum Hakimi gibi ünlü Yeşilçam filmlerinde de rol almıştır. Nuri Alço herkesten ünlü oyuncu için dua isteğinde bulunmuş ve iyileşmesini dilediklerini belirtmiştir.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol