Sinem Yazıyoor Editörü

Ünlü Şarkıcı Sıla'nın Zor Günleri

eklendi

Türkiye'nin en önemli seslerinden biri olmayı başaran ve yoğun şekilde dinleyenlerin dillerine dolanan şarkılara imza atan ünlü şarkıcı Sıla, şu günlerde oldukça zor zamanlar yaşıyor. Birçok hayranı bulunan Sıla'nın da her ünlü gibi, aşırı duygular besleyen hayranları bulunmaktadır. Bunlardan biri, 49 yaşındaki Melih N. adlı kişi olmuştur.

Kolundan Tutup Zorla Konuşmak İstedi!

2013 yılından beri, Sıla'nın sosyal medya hesaplarını takibe alan ve sürekli attığı mesajlarla rahatsız edecek seviyeye ulaşan Melih N., bu konuda daha da ileriye taşımaktan çekinmedi. 17 Mayıs 2016 tarihinde yine Sıla'nın yerini sosyal medya hesabından takibe alan Melih N., Suadiye'de yürüyüş yaptığını öğrendiği Sıla'yı kolundan tutup zorla konuşmak istedi. Bunun üzerine, büyük korku yaşayan Sıla'nın, Melih N. hakkında savcılığa suç duyurusundan bulunmasıyla, Anadolu Asliye Ceza Mahkemesi kişiye dava açtı. Bu davada da Melih N'ye 6 ay uzaklaştırma talebinde bulunan Sıla, olayın etkisinden hala kurtulamadığının belirtti.

3 Yıla Kadar Hapsi İsteniyor!

Melih N. hakkında sosyal medya üzerinden cinsel taciz ve ortamın huzurunu bozmaktan, 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol