Sinem Yazıyoor Editörü

Ünlü Şarkıcı Nez, Evlenerek İngiltere'ye Gidiyor

eklendi

Sektörün önemli isimlerinden birisi olan Nez, şarkılarıyla bir döneme damga vuran isimlerden birisiydi. Şarkıcı Nez, geçtiğimiz günlerde oyuncu olan Eylem Server Ünüvar ile nişanlanarak ciddi bir karar aldı. Sanatçı, yaptığı açıklamalarda evlendikten sonra İngiltere'ye taşınacaklarını ve bundan sonra İngiltere'de yaşayacaklarını belirtti.

"Türkiye'de Yaşamayacağız"

Geçtiğimiz hafta oyuncu Eylem Server Ünüvar ile şarkıcı Nez sade bir törenle nişanlandılar. Nişan töreninin ardından Nez, basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak bazı bilgiler verdi. Nez, ayrıca kendisi ve müstakbel eşinin evlendikten sonra Türkiye'de yaşamayacaklarını, İngiltere'ye giderek orada yaşamlarına devam edeceklerini açıkladı.

Düğünden Sonra İngiltere

Çiftin nişan töreni Cihangir Otel'in teras katında gerçekleşti. Nez, kendi nişan töreni için dans şarkılarını da kendisinin bestelediğini ve bu şarkı eşliğinde ilk danslarına çıktıklarını söyledi. Nez, Eylem Server Ünüvar'ın kendisine çok değer verdiğini ve çok sevdiğini, buna karşılık da kendisinin müstakbel eşini çok sevdiğini söyledi. Kasım ayında nikah masasına oturacak olan çift, düğünden sonra İngiltere'ye gideceğini ve orada yaşayacaklarını belirterek nişan töreni yapılan otelden ayrıldı.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol