Sinem Yazıyoor Editörü

Ünlü Sanatçı Ebru Yaşar 4 Aylık Hamile

eklendi

Haziran 2015'te iş adamı olan Necat Gülseven ile dünya evine giren ve bu evlilik sonrası oldukça mutlu olduğu öğrenilen Ebru Yaşar'ın 4 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. 

Geçen yıl Marmaris'te Necat Gülseven ile dünya evine giren ve Ebru Yaşar'ın, bu hamilelik dolayısıyla oldukça mutlu olduğu öğrenildi. Bebek heyecanı içine giren Ebru Yaşar, bu nedenle tüm organizasyonları da iptal etti. 4 aydır hamile olduğu öğrenilen Ebru Yaşar, bu süre boyunca hamileliğini herkesten gizli tuttu.

Tüm Organizasyonlar İptal

Son günlerce yeni albüm çıkarmanın da hesaplarını yapan ve bunun heyecanını da yaşayan Ebru Yaşar'ın 4 aylık hamile olduğunun ortaya çıkması herkesi oldukça şaşırttı. Sanatçının hamile olduğu gerçeği ise ekstraları iptal etmesi sonucunda ortaya çıktı. Ünlü şarkıcı hamileliği sebebiyle 15 ekstrasını iptal edince, hamile olduğu ortaya çıktı. 39 yaşındaki ünlü oyuncu ilk kez anne olmanın heyecanını yaşayacak. 

Haberin duyulmasının ardından bazı açıklamalar yapan Ebru Yaşar, aslında bu haberi vermek için biraz daha bekleyeceklerini açıkladı. Ancak konserleri iptal etmesiyle bazı gazetecilerin bunun nedenini araştırması üzerine kendisini aradığını ve hamileliğinin ortaya çıktığını söyledi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol