Sinem Yazıyoor Editörü

Üniversite Kaydına Giden Aile Şarampole Yuvarlandı

eklendi

Aksaray'da bir kadın sürücü kullandığı otomobilin direksiyon hakimiyetini kaybederek kaza yaptı. Kazada kadının kocası ve çocukları da aracın içinde bulunuyordu. Kocasının durumunun kadından biraz daha ağır olduğu gözlemlenirken, adam sedye ile hastaneye taşındı. Bu esnada kazayı yapan kadın ise kocasının elini öperek 'Aşkım özür dilerim, geçecek' dedi.

Üniversite Kaydına Gidiyorlardı!

Gelen bilgilere göre aile Ankara'dan Niğde'ye çocuklarının üniversite kaydını yapmaya giden aile, Aksaray-Ankara yolunun 45'inci kilometresinde kaza yaptı. Direksiyonda bulunan 55 yaşındaki Gülgün Yıldız'ın direksiyon hakimiyetini kaybetmesi üzerine araç şarampole yuvarlandı. Kaza sonrası araçta bulunan Gülgün Yıldız, İsmet Yıldız, Elif Yıldız ve Yalçın Yıldız yaralandı. Yaralılar bölgeye ulaşan ambulanslar ile Aksaray Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. 

'Aşkım çok özür dilerim, geçecek' 

Gülgün Yıldız kazayı en hafif atlayan kişi oldu. Ambulansta kocası ile birlikte gelen kadın, ambulansta sedye ile indirilen eşinin elini öperek 'Aşkım çok özür dilerim, geçecek' diyerek kocasına teselli vermeye çalıştı. Hastanede tedavi altında tutulan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. 

Ailenin, erkek çocukları Yalçın Yıldız'ı Niğde Üniversitesi'ne kayıt yaptırmaya götürürken kazanın meydana geldiği de sonradan öğrenildi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol