Sinem Yazıyoor Editörü

Üniversite Kampüsü İçerisinde Erkek Cesedine Rastlandı

eklendi

Hakkari Üniversitesi kampüs alanı bu sabah saatlerinde oldukça ilginç bir olaya tanıklık etti. Kampüs alanında sabahın erken saatlerinde genç bir erkek cesedine rastlandı. Yaşanılan manzara oldukça korkunçtu.

Ceset Kampüs İçerisinde Bulundu

Güvenilir haber kaynaklarından alınan bilgilere göre Hakkari Üniversitesi'nin kampüs alanında sabahın erken saatlerinde erkek cesedi bulundu. Hakkari'nin Keklikpınar Mahallesi'nde yer alan üniversitenin kampüs alanı içerisinde vatandaşlar tarafından bulunan ceset, çevredekilerin de korkulu dakikalar yaşamasına neden oldu. Ceset, olay yerindeki vatandaşlar tarafından fark edildiği anda oradaki bir kişi tarafından durum polise bildirildi. Haberi alan polis merkezi ise olay yerine çok kısa sürede polis ekiplerini gönderdi. Çevreyi güvenlik şeridi ile çevreleyen ve kapatan polis uzun süre olay yerinde inceleme yaptı. Yapılan incelemelerden sonra ise üniversitenin kampüs alanında bulunan cesedin 17 yaşındaki İ.A. isimli şahsa ait olduğu belirlendi. 

Olayla ilgili olarak çevredeki bir kesim insan yaşanan olayın bir intihar olduğunu ve şahsın kendisini öldürdüğünü iddia etti. Polis bu konuyu geniş çaplı olarak araştırmaya devam ediyor. 


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol