Sinem Yazıyoor Editörü

Umut Bulut Önemli Açıklamalarda Bulundu

eklendi

Galatasaray'da kadroda düşünülmeyen oyuncular arasında olduğu için kadro dışı bırakılan ve transfer sezonu biterken Kayserispor ile anlaşan golcü futbolcu Umut Bulut önemli açıklamalarda bulundu. 

Eski Takımıma Gol Atmak İstiyorum!

Ligde 3. hafta karşılaşmasında kendi evlerinde Galatasaray'ı ağırlayacaklarını belirten oyuncu "bu maçta oynayıp kendimi göstermek istiyorum" dedi. Galatasaray karşılaşmasında forma şansı bulup eski takımına gol ya da goller atmak istediğini belirten başarılı oyuncu Umut Bulut, "çalışmalarımız yoğun bir şekilde sürüyor. Kayserispor hedefleri olan bir kulüp ve bu hedefler doğrultusunda kendi evimizdeki maçları kazanmamız gerekiyor.

Galatasaray Maşında Puan Almak İstiyoruz

Galatasaray maçında da puan ya da puanlar almak istiyoruz. Taraftarımıza hak ettiği mutluluğu yaşatmak amacındayız ve yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bana görev verilirse bu maçta oynamayı çok istiyorum. Önemli olan takımın alacağı puanlar tabii ki ancak bu maçta gol atmayı çok isterim. Kazanmak için sahaya çıkacağız" dedi.

Taraftardan 90 Dakika Destek Bekliyoruz!

Başarılı oyuncu maç için taraftarlara da mesaj göndererek tribünlerin boş kalmamasını ve desteklerini esirgememelerini istedi. Kayserispor'un geniş bir taraftar kitlesi olduğunu belirten Bulut, "taraftarlardan 90 dakika tam destek bekliyoruz" dedi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol