Sinem Yazıyoor Editörü

Ümit Karan Teknik Direktörlüğe Başladı

eklendi

Ümit Karan ilk teknik direktörlük görevine Büyükçekmece Tepecikspor’da başladı. Telegol programında yorumcu olarak futbol dünyasına katkı vermeye devam eden Karan teknik direktör olarak futbol camiasındaki yerini koruma devam edecek. Daha önce Eskişehirspor sportif direktörlüğünü bir süre sürdüren Ümit Karan artık teknik direktör olarak yeşil sahalarda yer alacak.

Ümit Karan Kimdir?

Berlin 1 Ekim 1976 doğumlu olan Karan hücum hattı oyuncusu olarak futbol dünyasında önemli bir kariyere sahip. Türkiyemspor Berlin’de futbol hayatına başlayan Karan sırasıyla Gençlerbirliği, Galatasaray, Ankaraspor ve Eskişehirspor’da futbol oynadı. Milli takımda 10 kez forma giyme şansı bulan futbolcu 3 gol atmıştı. Futbol yaşantısında ise toplam 409 maçta görev alıp 158 adet gol atmıştı.

Şike yapmak iddiaları ile 3 Temmuz 2011 tarihinde gözaltına alınıp, yaklaşık 5 ay Metris Cezaevinde kalmıştı. Teşvik primi suçundan hüküm giyen ünlü futbolcu ile ilgili kararlar Yargıtay 5.Ceza Dairesi tarafından 17 Ocak 2014 tarihinde bozuldu. Katıldığı Survivor yarışmasında ilgi ile takıp edilmiş ve üçüncü olmayı başarmıştı.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol