Sinem Yazıyoor Editörü

Uefa Kadrosundan Elenen 5 Futbolcu

eklendi

Şampiyonlar Ligi ile ilgili gelişmeler merakla takip edilmeye devam ediyor. Beşiktaş’ın sevilen Teknik Direktörü Şenol Güneş, ligin beklenen kadrosunu belirleyerek basına duyurdu. 

23 Kişilik Kadro Belirlendi!

Daha önce UEFA’dan ceza alan Beşiktaş, yirmi beş futbolcu yerine yirmi üç kişiden oluşan bir liste hazırlamak zorunda kaldı. Bu şartlarda kadro belirlendi ve UEFA’ya da bilgi verilerek süreç tamamlanmış oldu. Taraftarların heyecanla beklediği Şampiyonlar Ligi için yirmi üç futbolcu sahada ter dökecek. Elenen beş futbolcu ise Şampiyonlar Ligi’nde yer alamayacak. 

Şampiyonlar Ligine Alınan 23 Futbolcu Şu Şekilde;

Teknik Direktör Şenol Güneş yirmi üç kişiden oluşan kadroyu belirledi ve beş futbolcuyu da UEFA kadrosu dışında bırakarak süreci tamamladı. Araz Özbiliz, Ömer Şişmanoğlu, Veli Kavlak, Dusko Tosic ve Oğuzhan Aydoğan kadro dışı bırakılırken, Şampiyonlar Ligi kadrosunda yer alan isimler ise Tolga Zengin, Aboubakar, Cenk, Quaresma, Tolgay, Oğuzhan, Atiba, Gökhan İnler, Talisca, Necip, Eslem, Atınç Nukan, M. Enes, Utku Yuvakuran, Caner Erkin, Gökhan Gönül, Olcay Şahan, Kerim Frei, Rhodolfo, Beck, Adriano, Marcelo, Fabricio oldu. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol