Sinem Yazıyoor Editörü

Twitter Onaylatma Nasıl Yapılır?

eklendi

Twitter kullanıcılarının da bildiği üzere önceden Twitter ile çalışan çeşitli sosyal medya hesaplarının aracılığı sayesinde onaylanmış bir hesap için başvuru yapabiliyordunuz ve profilinizi onaylatmanız mümkün oluyordu ancak bu onaylanmış profillerin çok kısıtlı olmasından dolayı Twitter birçok şikayet aldı ve bunun üzerine bir yenilik yaptı. Siz de bu yenilik sayesinde profilinizi onaylatmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Twitter kullanıcılarının hesaplarını onaylatmaları için izleyebilecekleri birkaç yol bulunuyor. İlk olarak profil güvenliğinin sağlanması çok önemli tabi ki. Bunun için e-posta adresi, telefon numarası, doğum günü ve web sitesi gibi bilgileri girerek panelinize kaydetmelisiniz. Buna yapmadığınız takdirde başvuru formuna ulaşmanız ne yazık ki mümkün değil. Form kısmına ulaştıktan sonra geriye yapmanız gereken sadece iki şey kalıyor.


Profilinizle bağlantılı olabilecek en az iki tane web sitesi gerekiyor. Bunun dışında profilinizi niçin onaylatmak istediğine dair 500 kelimelik bir yazı yazmalısınız. Bunu yaparak profiliniz için onay talep etmiş oluyorsunuz. Tabi ki bu aşamadan sonra profilinizin onaylanıp onaylanmayacağı Twitter’a kalıyor.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol