Sinem Yazıyoor Editörü

Türkiye'nin En Çok İzlenen TV Kanalı Programı Rising Star Birincisi Belli Oldu

eklendi

Türkiye’nin en iyi eğlence kanallarından biri Tv8 ekranlarında 2. sezonu ile ses getiren Rising Star’da seyirciler finaldeki heyecanlı anlara tanıklık etti. Seyircinin ve jürinin ortak oyları ile 12 kişilik final kadrosu ilk performanslarını seslendirdikten sonra aldıkları oy yüzdelerine göre 8 finaliste düşürüldü.

Birinci Belirlendi!

Ardından ikinci performansları ile sahneye çıktı yarışmacılar şarkılarını seslendirdi. Şarkılarını seslendiren yarışmacılar, aldıkları puan yüzdelerine göre son dörde kaldı. Sekiz finalistten dördü yarışmaya veda etti. Son şarkılarını seslendiren 4 finalistten geriye iki kişi kalarak Rising Starın birincisi belirlendi.

O Star Kim Oldu?

Farklı tarzlara ve seslere sahip yarışmacılar yeteneklerini ve güzel seslerini yarıştırarak finale kadar ulaşmayı başardı. Finale kalan şanslı ve başarılı yarışmacı Ozancan Demir Rising Star birincisi oldu. Programda favori gösterilen isimlerden biri olan Ozancan Demir daha önceki bölümlerde seyircilerin ve jürinin büyük ilgisini toplamıştı. Birinciliğin ardından konuşan Ozancan Demir finale kalan tüm arkadaşlarına tebriklerini ileterek jüri üyelerine teşekkürlerini bildirdi. Birinciliğe çok sevinen Ozancan Demir’in sevinci gözlerden kaçmadı.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol