Sinem Yazıyoor Editörü

Tülin Caner Aşkı Ne Safhada

eklendi

Türk televizyon dünyasına damga vuran Tülin Caner aşkı 10 yıl önce bir televizyon programında başlamıştı. İlk başlarda anlaşamayan çift evlilik kararı alsa da Caner Bey'in annesi Semra Hanım'ın araya girmesi sonucunda efsanevi aşıklar nikah masasına oturamadan ayrılmak zorunda kalmıştı.

Beni Kıskandığı İçin Böyle Yapıyor

10 yıl sonra sürpriz bir şekilde tekrar evlenme programına katılan Caner Toygar'ın izdivaç programı hayranlarının bildiği gibi seçicilik huyu var. Bu huy kıskançlıkla birleşince yakışıklı damat adamı aradığı kriterlerde bir gelin adayı bulamadı. İşin ilginç yanı ise gelin adayı olan Tülin hanım da bir başka kanalda evlenme programına çıkıp taliplerini değerlendirmesiydi. Caner bey bu durumu Tülin hanımın kendisini kıskandığı için böyle davrandığını iddaa etti. 

Ciddi Bir Gelin Adayı mı Var?

Bir televizyon programına katılarak hakkında açıklamalar yapan ekranların bir türlü evlenemeyen damat adayı Caner Toygar rüyasında gördüğünü ve bu sefer kapalı bir bayanla dünya evine gireceklerini iddaa etti. Ayrıca yakışıklı damat adayının karın yağlarını aldırıp fit bir görüntü vermesi acaba bu sefer ciddi bir gelin adayı mı var sorusunu akıllara getirdi. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol