Sinem Yazıyoor Editörü

Tuğçe Tatari Yeniden Dünya Evine Girdi

eklendi

Gazeteci ve yazar kimliğiyle tanınan Tuğçe Tatari, Bilgin Erdoğan Demirören ile dünya evine girdi. Demirören Şirketler Grubu’nun ortağı olan Esin Demirören ile eşi Engin Demirören ‘in oğlu olan Bilgin Erdoğan Demirören ilk evliliğini Zeynep Düvenci ile 2003 yılında yapmıştı. Bu evlilikten Ayşe ve Elif adında ikiz kızları vardı. Şiddetli geçimsizlik yaşayan çiftin 2012 yılının Aralık ayında boşandığı biliniyor. Şimdi de Gazeteci ve yazar Tuğçe Tatari ile hayatını birleştirmek için nikâh masasına yeniden oturdu.

Gizli Tuttular

Demirören ailesinin veliahdı olan Bilal Demirören boşandıktan sonra kimseyle görülmemiş, adı aşk söylentilerine karışmamıştı. Tatari ile başlayan aşklarını yakın çevrelerinden başkasına duyurmayan Demirören’in nikahı sürpriz oldu.

Mutlu Son

Tatari’nin de ilk kez 2010 yılında Ajans Şirketler Grubu patronu olan Ankaralı Sarp Evliyagil ile evlenmişti ve Ankara’da yaşıyordu. Bir yıl evli kaldıktan sonra çiftler boşanmaya karar vermişti. İkinci evliliğini Bilal Erdoğan Demirören ile yapan Tatari gelinlikli bir fotoğrafını İnstagram’dan paylaşarak evliliğini bir anlamda duyurmuş oldu. Fotoğraflarında çok mutlu görünen çiftlerin evlilikleri uzun sürüp sürmeyeceği daha şimdiden merak ediliyor.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol