Sinem Yazıyoor Editörü

Tuğçe Kazaz'dan İlginç Bir Proje

eklendi

Tuğçe Kazaz son günlerde siyasi ağırlıklı açıklamaları ile gündeme gelmektedir.Geçtiğimiz günlerde bir projesini kamuoyu ile paylaşan Tuğçe Kazaz'ın bu projesi uzun süre konuşulacağa benziyor.Sosyal medya hesabından ofiste çalışırken çekindiği fotoğrafları paylaşan Tuğçe Kazaz bahsettiği projesine açıklık getirdi.

"Yoğun Talep Karşısında Duyarsız Kalamadım"

Tuğçe Kazaz bağımsız ve milli medya projesini sosyal medya üzerinden tanıttı. Bu proje için yoğun taleplerin geldiğini ve bu taleplere tepkisiz kalamadığını ve bu nedenle böyle bir proje çalışmasını başlattığını bildirdi. Hazırlamış olduğu projesi 11 maddeden oluşmakta olup en büyük özelliği halkın tercihlerine yönlenmesidir. Projeye çok sayıda destek veren olduğunu söyleyen Tuğçe Kazaz başlarda bu kadar olumlu bir tepki ile karşılaşacağını düşünmediğini ancak olumlu tepkilerin her geçen gün artması nedeni ile büyük memnuniyet yaşadığını bildirdi.

"Proje Halkın Projesi"

Tuğçe Kazaz kanalın adının ne olacağı kendisine sorulduğunda kanalın adının halk tarafından belirleneceğini bildirdi.Bunun üzerine tüm ülkede anket yapılacağını ve bu anketler neticesinde kanalın ismine çoğunluğun görüşüne istinaden karar verileceğini bildirdi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol