Sinem Yazıyoor Editörü

Tuğçe Kazaz : Kurban Kesmeyelim de İnsan mı Keselim?

eklendi

Zaman zaman televizyon programlarında yaptığı açıklamalarla zaman zaman da sosyal paylaşım hesabından paylaştıklarıyla dikkatleri üzerine çeken eski manken olan Tuğçe Kazaz bu seferde kurban kesimiyle ilgili görüşlerini paylaştı. Dini konular hakkında fikirlerini her zaman açıkça söyleyen Tuğçe Kazaz kurban bayramının yaklaşmasıyla beraber bu konuda da görüşlerini sosyal medya üzerinden paylaşmayı uygun buldu.

Sosyal Medyadan Yazdı!

Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan ve özellikle siyasi gündeme dair konularla ilgili görüşlerini dile getiren Kazaz bu sefer kurban kesimi ile ilgili düşüncelerini paylaştı. Bilgisayar başında çalışırken çekilmiş bir fotoğrafını koyarak altına da bu konu hakkında görüşlerini yazdı. Tuğçe Kazaz kurban kesmenin bir ibadet olduğunu dile getirdi. Batı dünyasının medeniyet diyerek kurban kesilmesini doğru bulmadığını ancak kendilerinin birçok müslümanı öldürdüğünü ifade etti.

Kurban Kesmeyelim de İnsan mı Keselim?

Kurban kesmekle birlikte nefreti kini ve kötü olan her şeyin kesip atıldığını yazan Kazaz kurban kesmeyelim de insan mı keselim? diyerek tepkisini ortaya koydu. Kurban kesmeyi reddeden yada karşı çıkan insanlara da böylece cevap vermiş oldu ve görüşünü açıkça ifade etti.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol