Sinem Yazıyoor Editörü

Tuğba Özay'dan Gelen Namus Kavramı İle İlgili İlginç Açıklama

eklendi

Uzun yıllardır mankenlik yapan Tuğba Özay; sosyal medyada bulunan son paylaşımı ile namus kavramını değerlendirdi. Tuğba Özay yaptığı paylaşıma göre namuslu insanın beyniyle, vicdanıyla ve ahlaki değerleri ile iki bacak arasına sahip çıkabileceği açıklamasında bulundu. Geçen sezon Survivor yarışmasındaki ilginç çıkışları ile sıkça ekranlara gelen ünlü manken sosyal medya aracılığı ile hayata dair paylaşımları ile de sıkça dile gelmektedir.

Namus Önemli!

Tubist isimli fanları tarafından sıkça takip edilen ünlü, son yaptığı paylaşımda Türkiye’de kadına bakış açısının farklı olduğunu, her annenin kızına bırakabileceği en güzel özeliğin namus olduğunu dile getirmiştir. Namus ‘un sadece kadında ait bir değer olamadığı konusu üzerine dikkat çekmiştir.

Namuslu İnsan Hıyanet Etmez

Namuslu insanın başkasının hakkına hıyanet etmeyeceğini, doğru sözlülüğün ve dürüst olmanın da bir namus kavramı olduğunu belirtmiştir. Namuslu insanın her türlü ahlaki değere sahip olması gerektiğini açıklayan Özay; hırsızlık, arsızlık, yolsuzluk iftira gibi durumlarında namussuzluk olduğunu söyledi. İnsanın doğuştan gelen yapısı bozuk ise girdiği her ortamın zaten onu bozacağını da sözleri arasına eklemiştir.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol