Sinem Yazıyoor Editörü

Torunuyla Evli Olduğunu Yeni Öğrendi

eklendi

Amerika'da kendisinden 44 yaş küçük bir kadınla evli olan adam eski aile albümüne bakarken kadının biyolojik torunu olduğunu fark etti.

Genç Eş Yeni Fark Etti

Bir aile albümüyle ortaya çıkan gerçek 68 yaşında olan milyoner yaşlı adamı şok etmişti. Kendi torunuyla bilmeden evlenmiş olan yaşlı milyoner Amerikalı Miami’de yaşamaktadır. Henüz 24 yaşında olan gencecik eş ise bu durumdan 3 ay önce haberdar olmuştu.

Bu sıra dışı olayı haber yapan İndependent’e göre biyolojik torunu olan 24 yaşındaki genç kadınla evlendiğini tesadüfen öğrenen 64 yaşındaki adam evlerinde yaşanan hayal kırıklığını itiraf etmektedir.

Çift, albümde fotoğrafı bulunan bir adamın gelinin babası olduğunu fark etmişlerdir. Yani gelinin yaşlı eşinin büyük oğlu, kadının babası çıkmıştır. Bu kişi yaşlı adamın ilk eşinden olan çocuktur.

Çöpçatanlıktan Torun Çıktı

 64 yaşındaki adam 2009’da maddi sıkıntılar yaşamış ve 2. Eşinden de boşanmıştı. Boşanmanın ardından 2 yıl geçtikten sonra yüklü bir ikramiye kazanmış, çöpçatanlık sitelerinden birinde de şu anki genç eşiyle tanışmış ve evlenmişti. Eşinin torunu olduğu ortaya çıkmış olsa da boşanmayacaklarını ve çok mutlu olduklarını ifade etti.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol