Sinem Yazıyoor Editörü

Teröristlerde Amansız Kaçış Başladı

eklendi

Terörle amansız bir mücadele son hızla devam ederken teröristlerdeki tedirginlik gün yüzüne çıkmaya başladı. Özellikle Hakkari kırsalında yapılan operasyonlar sonrasında bir çok terörist etkisiz hale getirildi. 

Teröristler Herşeylerini Bırakıp Kaçıyorlar

Devam eden operasyonlarda teröristlerde büyük bir panik yaşandığı belirtildi. Türk Silahlı Kuvvetlerinin kararlı operasyonları neticesinde teröristlerin direnci kırılarak bu bölgenin teröristlerden temizlenmesi işleminde önemli bir yol kat edildi. Kararlı operasyonlar neticesinde dirençleri kırılan teröristler yaşam malzemesi ve bir çok mühimmatı bırakarak kaçmaya başladıkları belirtildi. Türk Silahlı Kuvvetlerinden yapılan açıklamada tek bir terörist kalmayana dek operasyonların son sürat devam edeceğini,ülkemize huzur ve güven gelene kadar terör ile mücadeleden asla taviz verilmeyeceği belirtildi. 

Mühimmat Haricinde Bir Çok Eşya Var

Kaçan teröristler kaçarlarken geride bir çok malzeme bırakarak kaçmaya başlamışlardır. Mühimmatın haricinde kaçak çay ve kaçak sigara malzemelerinin de bırakılarak kaçtıkları belirtildi. Bu durum terör örgütü üzerindeki baskıyı ve endişeyi gün yüzüne çıkarmaktadır. Bir çok kılık kıyafet ve besin malzemesi ve kişisel ürünler ele geçirilmiştir. Teröristlerin ülke dışına kaçmaya başladıkları ve ülke içinde bulunanlarında etkisiz hale getirilene kadar amansız bir şekilde çalışıldığı belirtilmiştir. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol