Sinem Yazıyoor Editörü

Telefonunu Kurtarmak İsterken Tuvalete Sıkışıp Kaldı

eklendi

Norveç'te eşine ender rastlanabilecek cinsten bir olay yaşandı. Olayda 20 yaşındaki bir genç, tam 1 saat boyunca eski tip bir tuvaletin içinde sıkışıp kaldı. 

Teklifi Geri Çevirmedi Tuvalete Girdi!

Norveç'te meydana gelen olayda, Cato Berntsen Larsen isimli bir gencin yakın bir arkadaşının başına şanssız bir olay geldi. Larsen'in arkadaşı eski tip bir tuvalete cep telefonunu düşürdükten sonra Larsen'den yardım istedi. Tuvalete girebilecek kadar ince bir yapıda olan Cato Berntsen Larsen, arkadaşının bu teklifini geri çevirmedi ve tuvalete girip, arkadaşının telefonunu kurtarmayı kabul etti. Teklifi kabul eden Cato Berntsen Larsen isimli Norveçli genç, girdiği tuvaletten geri çıkmayı başaramadı. Kendisinin de ifade ettiği gibi, tuvalete girebilecek kadar inceydi ancak tuvalette geri çıkabilecek kadar ince değildi.

Norveç yerel gazetelerinden olan Drammens Tidende'nin yaptığı habere göre, telefonun düştüğü bu tuvalet herhangi bir lağıma bağlı değildi. Sahip olduğu tank sistemi ile eski tip tuvaletlerden birisiydi. Bu durumda Norveçli genç Larsen de 1 saat boyunca oldukça kötü bir ortamda kalmak zorunda kaldı. Tüm çıkma çabalarına rağmen 1 saat boyunca hiçbir şekilde tuvaletten çıkamayan Larsen, itfaiyecilerin olay yerine gelip tuvaleti kırması ile dışarı çıkabildi. Olay sonrası bazı açıklamalar yapan Norveçli genç, arkadaşının telefonunu kurtarmak için böyle bir işe giriştiğini söyledi. Şimdiye kadar yaşadığı en berbat tecrübelerden birisi olduğunu söyleyen Larsen, bir daha bu tarz bir işe kalkışmayacağını belirtti.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol