Sinem Yazıyoor Editörü

Teknik Direktör Ersun Yanal'dan Trabzonspor Yönetimini Şaşkına Çeviren Hareket

eklendi

Sezon başında 3. kez takımın başına getirilen Ersun Yanal ile bu sezon başarısız bir grafik çizen Trabzonspor aldığı yenilgilere bir yenisini daha ekledi. Kardemir Çelik Karabükspor'a deplasmanda 4-0 yenilerek taraftarını üzen Trabzonspor'da Teknik Direktör Ersun Yanal'ın takımına maç sonrası 3 gün izin vermesi Yönetim tarafından şaşkınlıkla karşılanırken sert eleştiriler yapılmasına neden oldu. 

Takım Demoralize

Bazı yöneticiler bu kararı sorumsuzluk olarak nitelerken bazıları ise hocalarının arkasında durduklarını ve başarının uzun dönem içerisinde geleceği için böyle kararlar alınmasının normal olduğunu belirttiler. Böyle bir kararın gelmesinin arkasında duran yöneticiler ise 4-0'lık bir yenilgi sonrası takımın demoralize olduğunu ve bu arada kendine gelebileceğine inandıklarını söylediler. Muhalif yöneticilerin ise bu kararı eleştirmelerinin yanı sıra radikal kararlar alınarak ciddi yaptırımların devreye konulmasını istedikleri ve bu konuyu önümüzdeki günlerde yapılacak toplantılarda dile getirecekleri öğrenildi. 

Beklenen Sonuçlar Alınamadı

Bilindiği üzere 50'ye yakın futbolcusu bulunan ve Türkiye liginin en geniş kadrosuna sahip olan Trabzonspor sezon başından beri beklediği sonuçları bir türlü alamamış ve bu durum taraftarların kulübe sitem etmesine ve tribünlere gelmemelerine yol açmıştı. 


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol