Sinem Yazıyoor Editörü

Tek Millet Tek Vatan

eklendi

15 Temmuz sürecinden sonra ülkeye darbe girişiminden sonra artık halk hep birlikte bu tip ayaklanmaları karşı teyakkuzdadır. Konya genelinde sadece 20 dakikalık elektrik kesintisi sonrasında halk acaba mı diye düşünerekten hemen sokağa çıkarak olası bir darbe girişimi öncesi bir önlem almış oldu. 

Herkes Valilik Binasına Koştu!

Eline Türk bayrağı kapan herkes valilik binasının önüne kotu ve bu dakikalar içerisinde 300 kişiyi buldu. Konya valisi Canbolat yaptığı açıklama TEİAŞ hatlarında oluşan teknik bir arızadan dolayı elektrik kesintisi yaşandığı ve halkın evlerine dönmesi için çağrıda bulunmuştur.

Vali Sosyal Medyadan Yazdı!

TEİAŞ ekiplerinin kısa sürede sorunu halledeceğini vurgulayıp herkese teşekkür ederek evlerine dağılmalarını isteyerek iyi akşamlar temennisinde bulunmuştur. Valinin sosyal paylaşımından sonra da polis yetkilerinin de katkılarıyla yapılan çalışma sonrasında halkın tamamen elektrik arızası nedeniyle elektriklerin gittiğini anlayarak valilik önünden dağılmaya başlanmıştır. Daha önce de aynı olay meydana gelmiş ve halk yine olası bir kötü durum için sokaklara dökülmüştür. Halkın sağ duyusu oldukça bu millet asla yıkılmayacağını herkese göstermiştir.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol