Sinem Yazıyoor Editörü

'Tek Kişilik Koltuğa Sığmazsın' Dediler, Azmedip Zayıfladı

eklendi

Büyük beden mankeni olan Rosie Mercado, büyük zayıflama hikayesini Today'e anlattı. Rosie 181 kiloda olmasına rağmen, hayatı boyunca hiçbir zaman bunu sorun etmedi. Ta ki hava alanında kilosuyla alakalı olarak yaşadığı küçük düşürücü duruma kadar.

Güvenlik Görevlisinin Dediği Onu Zayıflattı!

Şimdilerde modanın en büyük yükselen yıldızlarından olan Rosie Mercado, havaalanında yaşadığı o olayları Today dergisine anlattı. Uçağa binmek için sıra bekleyen Rosie Mercado, yanına bir görevlinin yaklaştığını ve kendisine ''Tek koltuğa sığamazsın, ikinci bir koltuk almanız gerekiyor.' şeklinde bir cümle kullandığını söyledi. Bu cümlelerden dolayı aşırı utanç duyan Rosie Mercado, herkesin bu duruma güldüğünü söyledi. 

Uçuş Sırasında Buna Karar Verdi!

Uçuş sırasında fazla kilolardan kurtulmak adına uzun süre düşünen Rosie Mercado, zayıflamaya karar verir. Üç çocuklu bekar bir kadın olan Rosie Mercado evine döner dönmez bolca protein ve sebze içeren bir diyeti uygulamaya başladı. Rosie Mercado tam 45 kilo verdikten sonra bir mide operasyonu geçirdi. 36 yaşındaki Rosie Mercado, şimdilerde modellik yapıyor. Moda dünyasının yükselen yıldızlarından biri olmayı başaran Rosie Mercado'nun bu başarısı kilolu insanlar için de örnek teşkil ediyor.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol