Sinem Yazıyoor Editörü

Tatilcilerin Bayram Çilesi

eklendi

Kurban bayramının yaklaşması ile birlikte dokuz gün olarak belirlenen tatil süresi tatilciler için tam da aranılan fırsat oldu. Hafta sonu ile birleşen bayram tatili sayesinde tatilciler Cuma gecesinden yollara döküldü. Havaların sıcak ilerlemesi ve bayram boyunca böyle geçmesinin tahmin edilmesi üzerine denize kıyısı olan mekanlar tatilcilerin ilk tercihleri arasında oldu. 

Yollar Kilitlendi!

İzmir, Antalya Muğla gibi iller ilk akla gelen illerden oldu. Her bayram olduğu gibi bu bayramda tatilcilerin aynı anda sokağa çıkması aslında hep alışık olduğumuz görüntüleri yine ortaya çıkardı. Özelikle ana yollarda trafiğin kitlenmesi tatilciler için yolu çileli bir hale getirdi. Trafiğin adım adım ilerlemesi ile birlikte büyük şehirlerden çıkmak güçleşti.

Otobüslerle Yolculuk Yapanlar İçin Ek Seferler Düzenlendi!

Yola otobüslerle çıkmayı düşünen tatilciler içinse ek seferlerin açılmasıyla yola fazladan çıkan otobüslerle trafik felç oldu. Feribot seferleri yapılan Hisar önü mevkiinde uzun kuyruklar meydana geldi. Kısa sürede dolan feribotlar hemen Yalova’ya doğru harekete geçti. Tatil mekanlarına gidiş yönünde trafik adım adım ilerlerken İstanbul’ a doğru giden yolda hiç trafik oluşmamış bu yönde seyir edenler rahatça yolculuklarını sürdürmüştür.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol