Sinem Yazıyoor Editörü

Tarık Akan'ın Oğlundan Amcasına Sert Tepki

eklendi

Türk sinemasının önemli oyuncularından Tarık Akan geçtiğimiz gece saat 01. 00 sularında hayata gözlerini yumdu. 66 yaşında hayatını kaybeden Tarık Akan bir süredir Akciğer kanseri tedavisi görüyordu. Bodrum da özel bir hastanede tedavi gören ünlü oyuncu gecenin ilk saatlerinde hayatını kaybederken hayranlarını hüzne boğdu. 

Cenaze Bize Verilmedi!

Ünlü oyuncunun vefatının ardından aile tarafından ilk açıklamayı yapan Tarık Akan'ın ağabeyi Turgut Üregül cenazenin Nazım Hikmet vakfı tarafından sahiplendiğini ve kendilerine verilmediğini öne sürüp tepki göstermişti. 3 ay gibi bir süredir tedavi gören kardeşinin yanına kimsenin gelmediğini, vefatının ardından ise cenazeyi sahiplenmelerine çok sinirlenen Turgut Üregül dikkat çekici sözler sarf etmişti. 

Şov Yapıyor!

Günün ilerleyen saatlerinde ise bir açıklama da usta sanatçının oğlu Barış Zeki Üregül'den geldi. Babasının hastalık süresince yaşadıklarını anlatan Üregül, babasının vefatı ettiği anda ise yanında sadece kardeşleri ile kendisinin bulunduğunu söyledi. Amcasının anlattıkları kendisine hatırlatılan Barış Zeki Üregül, amcasının söylediklerine sert tepki gösterdi. Cenazeyi Nazım Hikmet vakfının sahiplenmesi gibi bir durumun söz konusu olmadığını, kendilerinin cenaze işlemi yaparken amcasının basına konuşmasını da Şov olarak nitelendiren Barış Zeki Üregül, ilerleyen saatlerde cenaze programı ile ilgili açıklama yapacaklarını sözlerine ekledi. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol