Sinem Yazıyoor Editörü

Tarık Akan'ın Cenaze Programı Netleşmeye Başladı

eklendi

Geçtiğimiz gece 66 yaşında hayata gözlerini yuman ünlü oyuncu Tarık Akan'ın cenaze programı netlik kazanmaya başladı. Pazar günü öğle namazına müteakiben defnedileceği öğrenilen Tarık Akan için Muhsin Ertuğrul Sahnesinde saat 10.00 dan itibaren bir tören düzenleneceği ve ardından Teşvikiye Camii'nde kılınacak öğle namazından sonra Aile kabristanına defnedileceği kararlaştırıldı.

Türk sinemasının en çok tanınan ve sevilen simalarından olan Tarık Akan'ın vefat haberinin ardından hayranları büyük bir üzüntü yaşıyorlar. Ünlü oyuncunun vefat haberinin sosyal medyaya düşmesinin ardından hayranları oyuncunun hayatı ile ilgili paylaşımlarla anısını yaşatacaklarının ve unutulmaz bir insan olduğunu yazdılar.

Barış Zeki Üregöl Konuştu!

Cenaze programının netleşmesinin ardından açıklamalarda bulunan oyuncunun oğlu Barış Zeki Üregöl kendileri dışında hiçbir kaynaktan bilgi alınmamasını rica etti. Nazım Hikmet vakfının kendilerine çok yardımcı olduğunu ve babaları ile ilgili tasarrufun kendisi ile kardeşlerinde bulunduğunu açıklayan Üregül, Nazım Hikmet vakfından da bilgi sahibi olunabileceğini söyledi. 

Bundan önceki açıklamasında amcasının yapmış olduğu açıklamalara da büyük bir tepki gösteren Barış Zeki Üregöl amcasının yaptığı açıklamaları şov olarak değerlendirmişti. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol