Sinem Yazıyoor Editörü

Tanju Çolak FETÖ Hakkında Konuştu

eklendi

15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili ayrıntılar gün geçtikçe ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu konu ile ilgili son iddaa ise FETÖ'nün yıllarca futbolun içerisine de sızdığı, birçok maçın skorunun önceden belirlendiği, futbol atamalarının ve takım kadrolarının bu örgüt tarafından yapıldığıydı. 

Tanju Çolak Konuştu!

Bu iddaalara bir yenisini ise Milli takımın ve Galatasaray'ın unutulmaz golcüsü Tanju Çolak'tan geldi. Tanju Çolak futbola FETÖ örgütünün Galatasaray üzerinden bulaştığını iddaa etti. 

FETÖ Galatasaray'da Örgütlendi!

Galatasaraylı olduğunu ve Galatasaray'ı çok sevdiğini dile getiren Tanju Çolak Galatasaray taraftarlarının kendisine kızmamasını istedi. İddasına kanıt olarak Galatasaray'da oynadığı yıllarda başına gelen bir olayı anlatan Tanju Çolak ilk transfer olduğunda çok iyi arkadaşı olan İsmail Demiriz'in zamanla bu örtün içerisine girdiğini ve kendileri ile iletişimi kestiğini anlattı. Ayrıca Tanju Çolak sözlerini örgütlenmenin İsmail Demiriz'le başladığını, Uğur Tütüneker ile devam edip Hakan Şükür jenerasyonu ile devam ettiğini ve Türk futbolunun içerisine de bu isimler sayesinde girdiğini idda etti.

Enes Kanter'i Yerden Yere Vurdu!

Efsane futbolcu açıklamalarında Enes Kanter'e de sataşmadan duramadı. Ve Enes Kanteri yerden yere vurarak tepkisini gösterdi. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol