Sinem Yazıyoor Editörü

Tahminleri Şaşmayan Tarihçi Amerika Seçimlerini Tahmin Etti

eklendi

Yaklaşık 30 yıldır Amerika Birleşik Devletlerinde yapılan tüm seçimlerin sonuçlarını en iyi tahmin eden ünlü tarihçi Allan Licthman bu sefer ki seçim galibinin Donald Trump olacağını iddia etti.

Kasım ayı içerisinde ABD de yapılacak olan Başkanlık seçimleri öncesinde yapılacak münazara için yerel saat ile 21:00 da Demokrat aday Hillary Clinton ile Cumhuriyetçi Donald Trump televizyon ekranlarında kozlarını paylaşacaklar.

En Kritik Viraj

Yaklaşık 100 milyon kişinin izlemesi beklenen programın, her iki adayında tarzından kaynaklanan farklılıklar nedeniyle seçimler üzerinde önemli derece etkili olması bekleniyor. 

New York’taki Hofstra Üniversitesinde yapılacak olan açık oturum yerel saatle 21:00 de başlayacak olup yaklaşık 90 dakika sürmesi bekleniyor. 

ABD yakın tarihinin en az sevilen iki adayı olan Clinton ve Trump’un, seçim sürecinde yapılan bazı hataları telafi etmeye çalışacakları tahmin ediliyor. 

Fark Kapandı

Yapılan son anketlere göre açık ara öndeliğini giderek kaybeden Clinton’un , Trump ile oy oranlarının neredeyse eşitlendiği, açık oturumda yapılacak en küçük bir dil sürçmesinin bile büyük sonuçlara neden olabileceği belirtiliyor.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol