Yaziyoor Yazıyoor Editörü

Hayata Bakış Açınızı Değiştirin

Meydana gelen olayları ya da insanları değiştirmek yerine, bakış açınızı değiştirmekle işe başlayın. Olaylara birden daha fazla bakış açısıyla bakabilmeyi becermek insana esneklik ve yeni alternatifler kazandırır. Sıradan olmak istiyorsanız tek bir bakış açısı ile bakın olaylara. Bu sizi sınırlı düşünmeye ve sınırlı davranışlarda bulunmaya iter. Sürüden ayrılın

Sizden sürekli beklenmekte olan ezber davranışları tamamen unutun.  Sıradan olan herşeyden uzaklaşın, kelimenin tam anlamıyla sürüden ayrılın. 


Yaratıcı Olmayı Deneyin

Hiçbir zaman kolaycı olmayın, her zaman cesaretli olun. Yeni bir başlangıç yapmaktan, yeni yeni fikirler üretmekten asla korkmayın. Hiç kimsenin göremediği koşulları görün, kimsenin başa çıkamadığı zor durumlardan siz kurtulun. 


Değişimden Asla Korkmayın

Değişmeye her zaman açık olun ve değişime de ayak uydurarak gerekli olan tüm uyum hamlelerini yapın. Değişime asla karşı gelmeyin, asla direnmeyin, asla eskide kalmayın! 


Hayatın Standart Kalıplarından Kurtulun

Her gün yapmakta olduğunuz standartlardan kendinizi sıyırın. Farklı farklı şeyler yapmaya çalışın. Her gün işe aynı yoldan gitmeyin, farklı yolları denemeyi tercih edin. 


İçinizdeki Hislere Kulak Verin

İçinizdeki hislerinize kulak verip adım atın. Keşfetmek için heyecanınızı hiç kaybetmeyin. İçinizden gelen sesi hiçbir zaman yabana atmayın. Hislerinizi harekete geçirin! Bu ses sizin en doğru kararı verebilmeniz için bilinçaltınızdan size sesleniş olduğunu unutmayın. Unutmayın ezber bozmak için ona çok ihtiyacınız var! 


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol