Sinem Yazıyoor Editörü

Swarm Hesap Silme Nasıl Yapılır?

eklendi

Ellerinden telefon düşmeyen bir millet haline geldik. Bir bakıyoruz ki yeni bir program yayınlanmış. Bir program silip bir başkasını indirip kurmakla geçiyor günlerimiz. Swarm adlı uygulama ile bulunulan yerin bildirimi yapılabiliyor. Bundan başka mesajlaşma yapılabilen, arkadaş bulunabilen Swarm, Foursquare’nin geliştirmiş olduğu bir uygulama. Artık kullanmak istemiyorsanız bu durumda Swarm Hesap Silme Nasıl Yapılır? bilmek isteyebilirsiniz.

Bu uygulamayı geçici olarak dondurulamıyor. Sildiğinizde de beraberinde Foursquare hesabının da kapanacağını bilmeniz gerek. Bilgisayardan Foursquare.com adresine girip hesabınızı açmalısınız. Bundan sonra hesabın silinmesiyle ilgili “https://tr.foursquare.com/delete_me” adresine gitmek gerekiyor. Çıkan sayfadan yine swarm hesabıyla giriş yapmalısınız.


Şu soru sorulacak: "Foursquare ve Swarm'dan neden ayrılıyorsun?" . Buna kendinizce uygun olacak bir cevap yazmalısınız. Cevap kısmının altında göreceğiniz “Hesabı sil” anlamına gelen “Delete Account” yazısına tıklamalısınız. Onaylama bittiğinde Swarm ve Foursquare hesaplarınız silinmiş olacaktır.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol